Politika soziala eta Eskubide sozialen Batzordea

Inprimatu

 

BATZORDE BURUA:
  D. Iñaki Beraza Zufiaur
 TITULARRA  ORDEZKOA
Ana María Gorospe Larrea Andrea Txari Martín Jiménez Andrea
Ernesto Sainz Lanchares Jauna
Rubén Ruiz de Eguino López de Guereñu Jauna
Iñaki Beraza Zufiaur Jauna
Sixto López de Munain Quintana Jauna
Maider García de Vicuña Quintana Andrea Enrique Gainzarain Oribe Jauna
Ruth Lafuente Galarza Andrea Xabier Urquiola Jiménez de Vicuña

 

 

Zerbitzu publikoak, Merkataritza, Turismoa eta Herritarren parte hartze Batzordea

Inprimatu

 

 BATZORDE BURUA:
 Iñaki Beraza Zufiaur Jauna
 TITULARRA  ORDEZKOA
Ernesto Sáinz Lanchares Jauna
Txari Martín Jiménez Andrea
Ana María Gorospe Larrea Andrea Rubén Ruiz de Eguino López de Guereñu Jauna
Iñaki Bereza Zufiaur Jauna Sixto López de Munain Quintana Jauna
Maider García de Vicuña Quintana Andrea Ruth Lafuente Galarza Andrea
Iñigo Espada Agirre Jauna Enrique Gaizarain Oribe Jauna

 

Nota.- La Comisión Especial de Cuentas estará compuesta por las mismas personas que figuran en la Comisión de Hacienda.

Concejales que llevarán esta Comisión: Ana María Gorospe Larrea Andrea (Hacienda y Patrimonio) eta Ernesto Lanchares Jauna (Personal y Servicios)

 

Hezkuntza, Kultura, Euskara eta Kirol Batzordea

Inprimatu
BATZORDE BURUA:
 D. Iñaki Beraza Zufiaur
 TITULARRA  ORDEZKOA
Txari Martin Jiménez Andrea Ernesto Sáinz Lanchares Jauna
Rubén Ruiz de Eguino López de Guereñu jauna
Ana María Gorospe Larrea Andrea
Iñaki Beraza Zufiaur jauna
Sixto López de Munain Quintana Jauna
Xabier Urkiola Jiménez de Vicuña jauna Maider Garcia de Vicuña Quintana Andrea
Ruth Lafuente Galarza Andrea Andrea Enrique Gainzarain Oribe Jauna

Hirigintza, Ekonomia garapena, Ur hornidura eta Ingurumen Batzordea

Inprimatu
BATZORDE BURUA:
Iñaki Beraza Zufiaur Jauna
 TITULARRA  ORDEZKOA
Iñaki Beraza Zufiaur Jauna
Ernesto Sáinz Lanchares Jauna
Sixto López de Munain Quintana Jauna
Txari Martín Jiménez Andrea
Rubén Ruiz de Eguino López de Guereñu Jauna
Ana María Gorospe Larrea Andrea
Iñigo Espada Agirre Jauna
Xabier Urkiola Jiménez de Vicuña Jauna
Enrique Gaizarain Oribe Jauna
Maider García de Vicuña Quintana Andrea

 

 

Ogasun, ondare, enplegu eta pertsonalgo Batzordea

Inprimatu
BATZORDE BURUA:
 D. Iñaki Beraza Zufiaur
 TITULARRA  ORDEZKOA
Ernesto Sáinz Lanchares Jauna Rubén Ruiz de Eguino López de Guereñu Jauna
Iñaki Beraza Zufiaur Jauna  Ana María Gorospe Larrea Andrea
Txari Martín Jiménez Andrea Sixto López de Munain Quintana Jauna
Maider García de Vicuña Quintana Andrea Iñigo Espada Agirre Jauna
Xabier Urquiola Jiménez de Vicuña Enrique Gainzarain Uribe Jauna

 

 

Kexak eta iradokizunak

Kexak eta iradokizunak udalari

Gehiago irakurri...

Lan eskaintzak

Udalaren lan eskaintzak

Gehiago irakurri...

 

Kontratatzailearen profila

Kontratazio mahaia eta lizitazioak

Gehiago irakurri...