Politika soziala eta Eskubide sozialen Batzordea

Inprimatu

 

BATZORDE BURUA:
 Ernesto Sáinz Lanchares Jauna
 TITULARRA  ORDEZKOA
Ernesto Sainz Lanchares Jauna Marisol Iglesias Froufe Andrea

Ana María Gorospe Larrea Andrea

Rubén Ruiz de Eguino López de Guereñu Jauna
Irune Muguruza Mendarte Andrea
María Loiti Berasategui Andrea
Naiara Gastiain Ciria Andrea Raúl Lopez de Uralde Baltasar Jauna
Jon Gauna Borreguero Jauna Oier Arbina Vadillo Jauna

 

 

Zerbitzu publikoak, Merkataritza, Turismoa eta Herritarren parte hartze Batzordea

Inprimatu

 

 BATZORDE BURUA:
 Ernesto Sainz Lanchares Jauna
 TITULARRA  ORDEZKOA
Ernesto Sáinz Lanchares Jauna
Rubén Ruiz de Eguino López de Guereñu Jauna
Ana María Gorospe Larrea Andrea Joaquin Arratibel Segura Jauna
Marisol Iglesias Froufe Andrea María Loiti Berasategui Andrea
Raúl Lopez de Uralde Baltasar Jauna Francisco Javier Saez de Urabain Ruiz de Gauna Jauna
Bakartxo Bravo Urbina Andrea Naiara Gastiain Ciria Andrea

 

 

Concejales que llevarán esta Comisión: Ernesto Lanchares Jauna Ana María Gorospe Larrea Andrea eta Marisol Iglesias Froufe Andrea

 

Euskara, Hezkuntza, eta Kultura Batzordea

Inprimatu
BATZORDE BURUA:
 Ernesto Sáinz Lanchares Jauna
 TITULARRA  ORDEZKOA
Ernesto Sáinz Lanchares Jauna María Loiti Berasategui Andrea
Irune Muguruza Mendarte Andrea
Joaquin Arratibel Segura Jauna
Rubén Ruiz de Eguino López de Guereñu Jauna
Marisol Iglesias Froufe Andrea
Bakartxo Bravo Urbina Andrea Naiara Gastiain Ciria Andrea
Oier Arbina Vadillo Jauna Raúl Lopez de Uralde Baltasar Jauna

 

Concejales que llevarán esta comisión: D. Rubén Ruiz de Eguino López de Guereñu (Kultura eta Hezkuntza)

Dña. Irune Muguruza Mendarte (Euskara)

Gazteria eta Kirolak Batzordea

Inprimatu
BATZORDE BURUA:
 Ernesto Sáinz Lanchares Jauna
 TITULARRA  ORDEZKOA
Ernesto Sáinz Lanchares Jauna Rubén Ruiz de Eguino López de Guereñu Jauna
María Loiti Berasategui Andrea Marisol Iglesias Froufe Andrea
Joaquin Arratibel Segura Jauna
Ana María Gorospe Larrea Andrea
Oier Arbina Vadillo Jauna Raúl Lopez de Uralde Baltasar Jauna
Bakartxo Bravo Urbina Andrea Jon Gauna Borreguero jauna

 

Concejales que llevarán esta comisión: D. Joaquin Arratibel Segura (Kirolak)

Dña. María Loiti Berasategui (Gazteria)

 

Hirigintza, Ekonomia garapena, Ur hornidura eta Ingurumen Batzordea

Inprimatu
BATZORDE BURUA:
Ernesto Sainz Lanchares Jauna
 TITULARRA  ORDEZKOA
Ernesto Sainz Lanchares Jauna
María Loiti Berasategui Andrea
Irune Muguruza Mendarte Andrea
Joaquin Arratibel Segura Jauna
Rubén Ruiz de Eguino López de Guereñu Andrea
Ana María Gorospe Larrea Andrea
Naiara Gastiain Ciria Andrea
Jon Gauna Borreguero Jauna
Francisco Javier Saez de Urabain Ruiz de Gauna Jauna
Raúl Lopez de Uralde Baltasar Jauna

 

 

Kexak eta iradokizunak

Kexak eta iradokizunak udalari

Datuen babesa

Gehiago irakurri...

Lan eskaintzak

Udalaren lan eskaintzak

Gehiago irakurri...

 

Kontratatzailearen profila

Kontratazio mahaia eta lizitazioak

Gehiago irakurri...